• تلفن : 88799175 - 021
  • ایمیل: info@behsazandishan.com

شرکت بهسازاندیشان تهران

شرکت بهساز انديشان تهران در سال 1381 با حضور جمعي از فارغ التحصيلان دانشگاه صنعتي شريف با رويکرد ارائه خدمات مشاوره مهندسي و طراحي در پروژه هاي خاص و پيچيده و اجرای پروژه­های خاص تشکيل گرديده و طي چند سال گذشته موفق شده است با همکاري با شرکت­های مشاور و پيمانکاري بزرگ داخلی و خارجی، با بهره گيري از کارشناسان متخصص خود در پروژه­هاي مهم کشور حضور داشته و خدمات مهندسي و اجرايي درخشاني را در اين زمينه ارائه نمايد.

شرکت بهساز انديشان تهران در طی چند سال گذشته با کار برروی سيستم ساختمانی نوين سازه های فولادی سبک (LSF) توانسته است پروژه های متعددی را با اين سيستم ساختمانی در داخل و خارج از کشور اجرا نمايد که خلاصه ای از اين پروژه­ها در پيوست ارائه شده است.

این شرکت همچنین در طراحی سازه های مجهز به تکنولوژی های نوین کنترل ارتعاشات و کنترل لرزه‌ای سازه‌ها نظیر میراگرها، جداگر های لرزه­ای فعال می­باشد و نماینده انحصاری شرکت DAMPTECH دانمارک، GERB آلمان و FIP ایتالیا در طراحی، تهیه و اجرای این تکنولوژی ها می­باشد.

شرکت بهساز اندیشان تهران به عنوان نماينده انحصاري شرکت DAMPTECH در ایران در زمينه طراحي، تامین و نصب ميراگر‌هاي اصطکاکي- دورانی، که از آن مي‌توان به عنوان موثرترين ميراگر موجود در دنيا نام برد، فعالیت مي‌نمايد. این شرکت با هدف‌ افزايش کيفيت و  ايمني ساختمان‌ها در برابر زلزله و به عنوان شرکت پيشرو در زمينه استفاده از تکنولوژيهای نوين، در زمینه طراحی میراگرها و جداسازها و ساخت سازه‌ها فعال بوده و مهمترین پروژه‌هایی که در آنها از اینگونه تکنولوژی‌ها استفاده شده است توسط این شرکت به انجام رسیده است.

شرکت DAMPTECH دانمارک دارای مالکیت صنعتی ثبت شده در دنیا و در ایران برای میراگر‌های اصطکاکی- دورانی می‌باشد و میراگر‌های این شرکت به دلیل برتریهای قابل توجه فنی و اقتصادی نسبت به سایر میراگر‌ها در پروژه های شاخصی در کشور ژاپن، از جمله در بلندترین برج ساختمانی این کشور، و بسیاری از نقاط دیگر جهان مورد استفاده قرار گرفته‌اند. رفتار ایده‌ ‌آل کوتاه مدت و مهمتر از آن بلند مدت، از جمله مهمترین مزیت های این نوع از میراگرها می‌باشد.