• تلفن : 88799175 - 021
  • ایمیل: info@behsazandishan.com

ساختمان مرکزی بانک گردشگری با تجهیز به میراگرهای اصطکاکی – دورانی

این ساختمان 20 طبقه دارای اسکلت فلزی، سازه‌ای موجود که در مرحله پیش از نازک کاری قرار داشته است. به دلایل مختلف از جمله قدیمی بودن آیین نامه مورد استفاده در زمان ساخت و درخواست کارفرما مبنی بر ارتقا عملکرد سازه به میزانی فراتر از انتظار آیین نامه 2800 به دلیل اهمیت کاربری آن، مطالعات جدید بر روی آن صورت گرفت. بدین منظور و در جهت ارتقاء رفتار سازه در برابر زلزله این سازه با انجام تحلیل‌های دقیق غیر‌خطی برای طرح تجهیز به میراگرهای اصطکاکی – دورانی Damptech طراحی شده و روند اجرایی لازم جهت نصب میراگرها در سازه انجام گرفت. با تجهیز سازه به میراگرهای اصطکاکی – دورانی سازه قادر خواهد بود زلزله‌هایی بزرگتر از خواست آیین نامه را نیز تحمل نماید.

ساختمان 18 طبقه اداری- تجاری سئول با استفاده از میراگرهای اصطکاکی - دورانی

ساختمان 18 طبقه اداری- تجاری سئول (8 طبقه زیرزمین و 10 طبقه روی زمین) با رویکرد افزایش سطح عملکرد سازه و تحمل زلزله‌های بزرگتر از خواست آیین نامه و همچنین کاهش مصرف مصالح فولادی در اسکلت در این زلزله ها، به صورت سیستم قاب خمشی فولادی مجهز به میراگرهای اصطکاکی – دورانی طراحی شده و در حال ساخت می‌باشد. در این سازه از سیستم پنل دمپر استفاده شده که با کاربری‌های معماری تناسب و هماهنگی بالایی دارد و میراگرها به صورت نمایان در نما و داخل ساختمان اجرا خواهند شد. به دلیل زیبایی فرم این میراگرها اجرای آنها به صورت نمایان نیز ممکن می باشد و باعث جلب توجه خریداران به استفاده از این تکنولوژی نوین در سازه و در نتیجه ایجاد ارزش افزوده برای سرمایه گذار می گردد.

ساختمان 19 طبقه بیمارستان هشتصد تختخوابی مهدی کلینیک

بیمارستان هشتصد تختخوابی مهدی کلینیک یکی از مجهزترین بیمارستانهای خاورمیانه خواهد بود که سازه 19 طبقه این بیمارستان با استفاده از میراگرها به سطح بالاتری از عملکرد لرزه­ای ارتقاء پیدا کرده است. اسکلت سازه در حال ساخت می باشد و میراگرها پس از ساخت اسکلت در سازه نصب خواهند شد.

ساختمان مسکونی گلدن پالاس ولنجک

ساختمان لوکس مسکونی گلدن پالاس ولنجک دارای 16 طبقه می باشد که با هدف ارتقاء عملکرد لرزه ای ساختمان به میزانی بالاتر از سطح عملکردی آیین نامه 2800 به میراگرهای اصطکاکی- دورانی DAMPTECH مجهز شده است.

ساختمان مرکزی بانک پاسارگاد مجهز به میراگرهای اصطکاکی - دورانی

این ساختمان 28 طبقه دارای اسکلت فولادی بوده و در خیابان میرداماد- تهران واقع شده است و سیستم باربر جانبی آن قاب خمشی فولادی می‌باشد. این سازه به عنوان ساختمان مرکزی بانک پاسارگاد مورد استفاده قرار می‌گیرد و به جهت ارتقاع عملکرد لرزه ای آن از میراگرهای اصطکاکی دورانی DAMPTECH با ظرفیت‌های مختلف استفاده شده است.

بیمارستان آتیه 2 مجهز به میراگرهای اصطکاکی - دورانی

بیمارستان 36 طبقه آتیه 2 مجهز به میراگرهای اصطکاکی دورانی DAMPTECH می باشد. این بیمارستان بزرگترین بیمارستان ایران می باشد که به عنوان طرح برتر سازه فولادی در سال 1397 انتخاب شده است.

ساختمان مسکونی آریاشهر مجهز به میراگرهای اصطکاکی - دورانی

این ساختمان 8 طبقه دارای اسکلت بتنی بوده و در شهر تهران واقع شده است و سیستم باربر جانبی آن قاب خمشی بتنی می‌باشد. به جهت ارتقا عملکرد لرزه ای آن از میراگرهای اصطکاکی دورانی DAMPTECH با ظرفیت‌های مختلف استفاده شده است.

ساختمان اداری – تجاری میرداماد مجهز به میراگرهای اصطکاکی - دورانی

این ساختمان 8 طبقه دارای اسکلت فولادی بوده و در شهر تهران واقع شده است و سیستم باربر جانبی آن قاب خمشی فولادی می‌باشد. به جهت ارتقا عملکرد لرزه ای آن از میراگرهای اصطکاکی دورانی DAMPTECH با ظرفیت‌های مختلف استفاده شده است.